Umarız sitemizde ihtiyacınız olan şeyi bulur ve eğlenceli vakit geçirirsiniz. Ürünlerimizin kalitesine çok dikkat ediyoruz. Daha detaylı bilgiye müşteri temsilcimizle irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

En son haberleri almak ve özel tekliflerden   yararlanmak için sitemizi sıkça ziyeret edin.

 

Büyük bir şirket olmak için durmadan çalışıyoruz.Güvenay Bilişim ve Güvenlik Sistemleri şirketi müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sağlamaya çalışır. Dahası, sıradışı hizmetlerimizi ve ürünlerimizi ihtiyacı olanlara kendimiz ulaştırıyoruz. Güvenay Bilişim ve Güvenlik Sistemleri şirketi araştırmalar yürüten ve hızla büyüyen girişimlerle ortak bir şekilde sektör de büyümenin yanında topluma fayda amacı da güden bir kuruluştur. Güvenay Bilişim ve Güvenlik Sistemleri şirketi büyümeyi yeniliklerle destekleyen bir strateji benimser, bu şekilde organizasyonunu ve varlığını güçlendirir. Güvenay Bilişim ve Güvenlik Sistemleri şirketi çalışanlarının güvenliği için daima en son teknolojik olanaklardan istifade eder.


Ortaklık Bildirisi

Gönderildi 7/pm/2011

Güvenay Bilişim ve Güvenlik Sistemleri ve ortak şirket bugün büyük bir anlaşma imzaladı. Yeni iş fırsatları için daha yakından çalışmayı hedefliyoruz. Bu ortaklığın endüstrideki liderlik pozisyonumuzu daha da ilerleteceğine inanıyoruz.

 

Satış Raporu

Gönderildi 7/pm/2011

Güvenay Bilişim ve Güvenlik Sistemleri bugün satış raporunu açıkladı: geçen nisan ayından beri yüzde 5'lik, geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 45 lik bir artış sağladık. Ocak ayından Mayıs ayına gelirler önceki yıla göre yüzde 10 arttı.
Sosyal Medyada Paylaş